سیمان صادراتی با بهترین قیمت در شهربتن

سیمان یکی از پرکاربردترین مصالح ساختمانی است که تقریباً در هر بخش از ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. همین موضوع باعث شده تا در کشور ایران، سالانه حجم زیادی از این محصولات تولید شوند و بخش اعظمی از تولیدات کشور ایران هم صرف ساختمان سازی در داخل می‌شود. چند درصد از تولیدات سیمان کشور ایران، صرف صادرات شده است. سیمان صادراتی یکی از انواع محصولات ساختمانی تولید شده در کشور ایران است که با کیفیت بالا و قیمت مناسب، به مردم ایران ارائه می‌شود. در صورت نیاز به خرید این محصولات و کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیمان‌های صادراتی، با ما در ادامه این مقاله همراه باشید. درضمن ما برای خرید این محصول، به بهترین قیمت و با بهترین شرایط، مجموعه سیمان شهر بتن را پیشنهاد می‌دهیم.

کیفیت سیمان صادراتی

در این‌که سیمان جزء محصولات پر فروش در ساختمان سازی است، شکی نیست. همین موضوع باعث شده تا شرکت‌ها و کارخانه‌های زیادی در زمینه تولید این محصولات فعالیت کنند. بخشی از سیمان‌های تولیدی، توسط شرکت‌های مختلف، صرف ساختمان سازی در داخل شده و بخشی هم به کشورهای دیگر صادر می‌شود. کیفیت نوع صادراتی برای تامین تقاضای کشورهای مختلف، بسیار بالاست.

البته باید توجه داشت که هر یک از شرکت‌های تولید کننده، فرآیند خاصی را برای تولید این سیمان‌ها در نظر می‌گیرند که این موضوع باعث شده کیفیت سیمان‌های صادراتی بالا برود. به طور کلی به دلیل این‌که این محصولات برای صادرات با بهترین کیفیت تولید می‌شوند، بسیاری از کارفرماها ترجیح می‌دهند که برای تأمین امنیت، این محصولات را با قیمت مناسب به جای سیمان‌های دیگر، خریداری کنند. این موضوع مهر تاییدی برای کیفیت سیمان‌های صادراتی موجود در بازار است.

کیفیت سیمان صادراتی

معرفی کارخانه های تولید کننده سیمان صادراتی

کارخانه‌های تولید کننده سیمان صادراتی در کشور ایران، محدود به یک یا دو کارخانه نیستند. کارخانه‌های زیادی در کشور فعالیت و محصولات تولیدی خود را به کشورهای خارجی صادر می‌کنند. البته این کارخانه‌ها توسط وزارت صنعت و معدن و تجارت، به صورت دقیق، اعلام شده‌اند. به طوری که در حال حاضر، فقط این کارخانه‌ها قادر به تولید سیمان صادراتی و صادرات آن‌ها هستند.

شرکت‌های زیادی در زمینه تولید سیمان‌های صادراتی فعال هستند که از جمله آن‌ها، می‌توان به سیمان آباده، سیمان آبیگ و سیمان اصفهان اشاره کرد. هر یک از این شرکت‌های تولید کننده به کیفیت محصولات خود توجه ویژه‌ای دارند و تلاش می کنند که حداکثر کیفیت را برای فروش محصولات خود در نظر بگیرند. کارفرماها و افرادی که تأمین کننده مصالح ساختمانی اولیه هستند، می‌توانند با توجه به لیست منتشر شده توسط وزارت صنعت و معدن برای کارخانه‌های تولید کننده سیمان، این محصولات را فقط از این کارخانه‌ها سفارش دهند. در ادامه به بعضی از کارخانه‌های فعال در این حوزه اشاره می‌کنیم:

 •  کارخانه تولید کننده سیمان آباده
 •  کارخانه تولید کننده سیمان آبیگ
 • کارخانه تولید کننده سیمان اصفهان
 • کارخانه تولید کننده سیمان آذر آبادگان خوی
 • کارخانه تولید کننده سیمان آرتا اردبیل
 • کارخانه تولید کننده سیمان اردستان
 • کارخانه تولید کننده سیمان استهبان
 •  کارخانه تولید کننده سیمان بجنورد
 •  کارخانه تولید کننده سیمان بوشهر
 •  کارخانه تولید کننده سیمان بهبهان
 •  کارخانه تولید کننده سیمان پیوند گلستان
 • کارخانه تولید کننده سیمان تهران
 • کارخانه تولید کننده سیمان خوزستان
 • کارخانه تولید کننده سیمان داراب

معرفی کارخانه های تولید کننده سیمان صادراتی

شهر بتن عرضه انواع سیمان صادراتی

با توجه به این‌که این محصول به عنوان یکی از مصالح ساختمانی پرفروش و پرکاربرد شناخته می‌شود، شهر بتن به عنوان فروشنده مصالح ساختمانی، تصمیم گرفته تا بهترین‌ها را به مردم ارائه دهد. به طوری که این محصولات با درجه کیفیت بالا و قیمت مناسب به مردم عزیز ایران ارائه می‌شوند.

شهر بتن عرضه کننده انواع سیمان صادراتی است که توانسته محصولات خود را با کیفیت بالا و قیمت مناسب به شما ارائه دهد. در صورتی که توزیع کننده و تأمین کننده سیمان برای ساختمان‌های در حال ساخت هستید، می‌توانید برای خرید انواع سیمان صادراتی از شرکت‌های مطرح و مجاز اعلام شده از سوی سازمان صنعت و معدن، به سایت شهر بتن مراجعه کنید. اعلام قیمت سیمان روز، ارائه پایین‌ترین قیمت سیمان‌های صادراتی و همچنین توجه به حقوق مشتریان در شهر بتن، باعث شده تا محصولات این مجموعه با حداکثر سود به شما عزیزان ارائه شوند.